5 تولید کننده برتر فویل آلومینیوم در جهان

0 1,894

فویل آلومینیوم به دلیل سهولت در استفاده و بازیافت آسان، تبدیل به یکی از پرمصرف ترین محصولات آلومینیومی در سراسر جهان می شود. براساس شاخص (PCI)، فویل آلومینیومی 275مین محصول معامله شده در جهان و 281مین محصول پیچیده است. از آنجایی که فویل آلومینیومی می‌تواند عایق نور، اکسیژن، رطوبت و باکتری ها باشد، از این محصول به عنوان یک محصول عالی برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی و دارویی استفاده می‌شود. کاربردهای دیگر فویل آلومینیومی بسته‌بندی نوشیدنی، شیرینی، لوازم شخصی، لوازم بهداشتی و سایر مصارف صنعتی می باشد. از آنجا که فویل‌های آلومینیومی بیشتر در کاربردهای بسته بندی استفاده می شوند، اقتصادهای توسعه یافته بهترین مصرف کننده فویل هستند.

انتظار می رود که بازار جهانی بسته بندی فویل آلومینیوم طی سال‌های آینده شاهد رشد بالایی باشد. تغییر در سبک زندگی که شامل تغییر عادات غذایی می‌شود، باعث افزایش تقاضا برای بسته بندی‌ها شده است.

Amcor

یک شرکت بسته بندی چند ملیتی مستقر در استرالیا است. Amcor با استفاده از فویل آلومینیوم انعطاف پذیری و پلاستیک، بسته‌بندی‌های محصولات غذایی، نوشیدنی، دارویی، پزشکی، شخصی، خانگی، آرایشی و بهداشتی را تولید می کند. این شرکت در ملبورن استرالیا قرار دارد و 27000 نفر از سراسر جهان استخدام می‌کند و در 43 کشور فعالیت دارد.

تولیدکننده فویل آلومینیوم

Zhejiang Junma Aluminium Industry

یکی از بزرگترین تولید کننده‌ها و صادر کننده‌های فویل آلومینیوم در چین است. ماشین آلات نورد فویل آلومینیومی ژجیانگ جونما جزو بهترین و جدیدترین ماشین آلات نورد می‌باشد. فویل آلومینیومی ژجیانگ جونما به طور گسترده در بسته‌بندی‌های سیگار، بسته بندی مواد غذایی، پاکت‌های فویل، صنایع الکتریکی و غیره استفاده می شود. کل بازده شرکت 12000 تن در سال است. این شرکت همچنین یک کارخانه فویل آلومینیومی خانگی با ظرفیت 80000 رول در روز دارد.

Novelis

یکی از شرکت‌های پیشرو در جهان در محصولات نورد آلومینیوم است که محصولات منحصر به فردی در زمینه‌ی قوطی نوشیدنی، صنایع اتومبیل، معماری و الکترونیک ارائه می‌نماید. شرکت Novelis یک رهبر جهانی در صنعت نورد است و این شرکت در زمینه تولید سیم پیچ، لمینیت، سینی و ظروف تخصص دارد. این شرکت طیف وسیعی از فرصت‌ها را برای پاسخگویی به درخواست‌های مشتریان ارائه می‌دهد. محصولات آنها در بازارهای مختلف از جمله ظروف بسته بندی و مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Hindalco

اولین تولید کننده رول‌های فویل و فویل آلومینیوم در هند می باشد که فویل‌ها را در انواع مختلف ساده، روکشدار و چاپ شده که برای بسته بندی استفاده می شود را تولید می‌کند. این شرکت جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری نورد فویل را در خود جای داده و طیف گسترده ای از فویل های با کیفیت را تولید می‌کند. محصولات این شرکت نه تنها در هند بلکه بطور مرتب به چندین کشور دیگر نیز صادر می‌شوند.

تولید کننده فویل آلومینیوم

Huawei Aluminium

هواوی آلومینیوم یک تولید کننده برجسته فویل آلومینیوم چینی است که به تولید محصولات بسته بندی دارویی و فویل‌های الومینیوم خانگی می‌پردازد. محصولات این شرکت به طور گسترده در صنایع دارویی، راه آهن، کشتی‌سازی، ساخت خودرو، چاپ، برق و صنایع الکترونیک، بسته بندی و سایر صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولات هواوی آلومینیوم به خوبی در سراسر کشور چین به فروش می رسد و به ایالات متحده ، کره جنوبی ، ژاپن ، کانادا ، انگلیس ، ایتالیا ، هند و سایر کشورها و مناطق صادر می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.