فویل تیغ اره دار استار فویل

0 1,837

به طور حتم تابه‌حال متوجه این نکته شده‌اید که فویل آلومینیومی از ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه است. اما به کاربردهای اعجاب‌انگیز آن در خیلی از مصارف خانگی توجه نکرده‌اید. فویل آلومینیوم استار فویل ایران مدل تیغه اره دار، رول هشت‌متری با ابعاد 30 × 800 سانتی‌متر و ضخامت 15 میکرون و همچنین دارای تیغه برش بر روی جعبه است. با استفاده از تیغه برش روی جعبه شما می توانید هر اندازه از رول را که نیاز دارید به راحتی توسط تیغه برش دهید و کاربری بسیار آسانی دارد. زمانی که می‌خواهید غذا را درون فرگاز بپزید و به یک درپوش نیاز دارید، می‌توانید سطح ظرف را با فویل بپوشانید. بعد از آماده‌شدن غذا می‌بینید که مواد به‌خوبی پخته شده‌اند. گاهی به طبیعت می‌روید و نمی‌خواهید با خود ظرف به همراه ببرید، به‌راحتی با یک تکه فویل آلومینیوم می‌توایند یک غذای خوشمزه آماده کنید. از کاربردهای دیگر فویل آلومینیومی می‌توان به فریز نمودن و بسته بندی مواد غذایی، تمیز کردن کف اتو، تمیز کردن جواهرات، تیز کردن قیچی و… اشاره کرد. همچنین این محصول برای شست‌وشوی تابه‌ها یا توری‌ ظروف گریل و پاک‌کردن لکه‌ها و باقیمانده‌ی غذاها مناسب است.

فویل تیغ اره دار به صورت انحصاری توسط استارفویل ایران تولید و ثبت طرح صنعتی شده است.

محفظه قوطی تاشو از جنس پلاستیک تزریقی که رول‌های یکبار مصرفف مانند فویل آلومینیوم و سلفون محافظ غذا و سفره یکبار مصرف داخل آن قرار می‌گیرد و این محفظه با توجهبه تاشوبودن و قفل‌دار بودنش می‌تواند بسته شود و فقط یک درز باریک و نازک ما بین دو لبه‌اش باز بماند که محل خروج رول یکبار مصرف از آن محفظه باشد. به خاطر استوانه‌ای بودن داخل این محفظه، این رول‌ها داخل آن قابلیت چرخیدن دارند.

وقتی یک رول فویل آلومینیوم داخل این محفظه قرار می‌گیرد، با خارج کردن فویل از بین درز این محفظه و بیرون کشیدن آن به وسیله لبه‌ی اره‌ای شکل محفظه فویل را برش می‌دهیم که ما بقی رول فویل آلومینیوم به صورت بهداشتی و دست نخورده داخل محفظه باقی می‌ماند.

منبع:

www.starfoil.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.